ČELENKY A ČEPIČKY nejen pro děti

Informace / Obchodní podmínky

Všechny ceny v internetovém obchodě www. celenky-cepicky.cz jsou konečné včetně DPH.

Veškeré objednávky jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

Všechny výrobky vyrábím až po jejích zaplacení, výrobní lhůta pro čelenky 3-5 pracovních dní, čepičky podle velikosti zakázky a typu cepice 3 -20 pracovních dní od přijetí platby (víkendy a svátky nejsou zahrnuté). Dodací lhůtá může být prodloužená v případě nemoci o 7 pracovních dní. V zimním období prosím počítejte s delší dodací lhůtou. Barva čepice na fotce a v reálu se může lišit, fotka někdy zkresluje. Velikost u většiny nášivek pro menší a větší obvod hlavy je stejná.

  • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
  • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny.
  • Přijetí a odeslání objednávky je zákazníkovi potvrzeno informativním e-mailem na zadaný mail.
  • Veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

Provozovatel tohoto e-shopu si vyhrazuje právo odstoupit od již uzavřené objednávky (i když bylá uhrazená). Částka za uhrazenou objednávku bude vrácena obratem zpět na účet objednavatele.

Reklamace a záruka zboží

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem platným v ČR.

Záruka začíná běžet dne převzetí výrobku spotřebitelem. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím . Nevztahuje se to pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.celenky-cepicky.cz, fyzická osoba Tomáš Komárek, prohlašuje, že všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromažďování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak vždy písemně nebo mailem na info@celenky-cepicky.cz.

Platební podmínky

Platbu požaduji pouze předem převodem na účet.

Objednané zboží Vám bude zasláno prostřednictvím České pošty, jako doporučený dopis-balík. Pokud budete chtít zaslat zboží jako obyčejnou zásilku, je to pouze na Vaše riziko.

 
 
 

Copyright © 2019   ČELENKY A ČEPIČKY nejen pro děti - Marina Komárková | Kontakt

Na všechny zveřejněné fotografie na těchto stránkách se vztahují autorská práva.
Další šíření, kopírování nebo jiné použití je možné jen s písemným souhlasem autorky.